💳 Jak vydělat 50 tisíc Kč měsíčně?

Jak vydělat 100.000 Kč měsíčně a kolik je třeba vydělávat denně abyste měli takový příjem? Jak vydělat peníze z domu na internetu peníze ihned a u jakých činností je třeba hodně makat?

Všechno zdražuje a jednoho mnohdy přepadají chmury, když sleduje, jak ceny stoupají a stoupají. Kde na to vzít a nekrást? Řada lidí uvádí, že budou spokojení, podaří-li se jim měsíčně vydělat padesát tisíc. Které profese to nabízejí? Pro všechny uváděné platí, že jde o základní platy bez odměn a dalších bonusů. Začněme od podprůměrných třiceti tisíc:

Plat nad 30.000 Kč

Na třicet tisíc korun za měsíc dosáhne celá řada povolání. Patří sem například běžní účetní, lidé pracující v marketingu a reklamě, archeologové, pedagogičtí psychologové, celá řada sociálních pracovníků, redaktoři a editoři, překladatelé a tlumočníci, zpěváci, produkční, elektrotechnici, nákupčí, řidiči MHD a nákladních automobilů nebo správci objektů.

Plat nad 40.000 Kč

Plat kolem čtyřiceti tisíc měsíčně má kupříkladu inspektor Policie ČR, sociální pracovníci v oblasti veřejné správy, sportovní trenéři a instruktoři, pracovníci vězeňské služby, řídící pracovníci knihoven a muzeí, meteorologové nebo například hasiči (v závislosti na platové kategorii).

Plat nad 50.000 Kč

Plat padesáti tisíc korun měsíčně nosí domů velvyslanci nebo důstojníci ozbrojených sil, ale také ředitelé na základních, středních a vysokých školách, ředitelé cestovních kanceláří, lékaři a zubaři, farmaceuti či vedoucí nejrůznějších podniků.

Představa padesáti tisíc přijde sice mnohým neuskutečnitelná, ale pokud si ji rozdělíme na menší krůčky, nebude působit až tak hrozivě. Stačí vydělat 1.700 Kč denně, abychom na ni dosáhli. To se daří nejenom celé řadě podnikatelů, ale i státním zaměstnancům. Je ovšem potřeba počítat s nutnou dávkou trpělivosti – někteří zaměstnanci hranici padesáti tisíc měsíčně překročí až po jisté dávce odpracovaných let. Platové třídy se odvíjejí od několika kritérií.

Roli hraje dosažené vzdělání, praxe a pravomoci, které jsou zaměstnanci přidělené a svěřené. Zatímco 1. a 2. platová třída je určena primárně pro zaměstnance se základním vzděláním, na třídu 13. až 16. už je vyžadováno vzdělání přinejmenším magisterské.

Plat nad 100.000 Kč

S rostoucím platem roste samozřejmě také míra odpovědnosti. Více než sto tisíc vydělávají ředitelé větších společností, techničtí a vědečtí náměstci, ředitelé advokátních kanceláří, někteří primáři státních nemocnic, personální ředitelé a ředitelé v oblasti finančních služeb, ale také třeba estetičtí chirurgové nebo dopravní piloti (velmi však bude záležet na počtu odlétaných hodin). Zajímavým povoláním, které je takto skvěle ohodnoceno jsou například zubaři a zubařky. I těm po pár letech praxe může chodit na účet přes 100.000 Kč v čistém.

Plat nad 200.000 Kč měsíčně

V České republice přichází částka okolo dvou set tisíc korun měsíčně na účet například řídícím pracovníkům letového provozu nebo krizovým manažerům. V obou případech jde zároveň o práce extrémně psychicky náročné.

Všechna výše uvedená čísla jsou jen orientační a slouží pro představu. Hned druhým dechem je třeba dodat, že od věci není ani investování.

Extrémní příjmy nad 300.000 Kč

Například povolání prezidenta je ohodnoceno na částku 341.000 Kč každý měsíc. Plus samozřejmě roční prémie, které tuto částku ještě slušně zvednou. Na tyto měsíční platy dosáhnou dále pak především majitele různých firem a společností.

O tom jak zbohatnout je třeba hodně číst a přemýšlet, v druhé fázi je celý proces o dřině a vytrvalosti.

Jak vydělat 50 tisíc měsíčně a 100 tisíc Kč
Jak vydělat 50 tisíc měsíčně?
Jak mít plat 100 tisíc Kč měsíčně (snadno a rychle)?

Bohužel snadno a rychle se na tento měsíční příjem dostane pouze zlatá mládež atd. Příklady pozic, které mají takový plat najdete v sekci platy nad 100.000 Kč.

Jaké pozice mají platy v částkách mezi 50 až 100 tisíc Kč za měsíc?

Na padesátitisícový plat Vám teoreticky stačí průměrný denní příjem kolem 1.700 Kč. Pracovních pozic, kteří berou plat 50 tisíc Kč je celá řada.


Domů » Jak vydělat 50 tisíc Kč měsíčně?
Článek sepsal a naposledy aktualizoval Tony dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *